MAFC Gabányi – Óbudai Kaszások/B 93-8 (25-0,20-3,24-5,24-0)

MAFC: Deme Dávid 20, Vargyas Balázs 18, Schulek Zalán 9, Ruzsinszki Márk 9, Molnár Márton 8, Nemes Máté 8, Szemes Bálint 7, Schulek Zétény 5, Gaál Benjámin 3, Müller Marcell 3, Szekeres Géza 2, Turbucz Bertalan 1.

Zuglói Sasok – MAFC Gabányi 0-106 (0-22,0-37,0-20,0-27)

MAFC: Gaál 21, Vargyas 18, Deme 16, Molnár 15, Schulek Zétény 12, Nemes 9, Müller 6, Schulek Zalán 3, Turbucz 3, Szemes 2, Ruzsinszki 1, Szekeres.

Besenyői Andrea, Buksza Péter: Múlt hét vasárnap hivatalosan is elindult számunkra a bajnokság, az első fordulóban két csapattal mérkőztünk meg.

Első meccsünket az Óbudai Kaszások/B csapata ellene vívtuk, akik ellen 93-8-as győzelmet arattunk. A jó védekezésünknek és a jól kivitelezett gyorsindításainknak köszönhetően könnyű kosarakat tudtunk szerezni, le tudtuk futni az ellenfelünket.

A második mérkőzésen a Zuglói Sasok ellen léptünk pályára. Ellenük az addig is jó védekezésünk sokkal magabiztosabbá vált, sok labdát tudunk szerezni, támadásaink is egyre jobbak lettek, sokszor extra passzig játszottunk. A mérkőzés végeredménye 106-0 lett nekünk.

Megyünk tovább, készülünk a következő fordulóra.

Hajrá fiúk, hajrá MAFC!

2022. október 9., Zrínyi Gimnázium

MAFC Heisler – Vasas Akadémia U11 44-37 (18-13, 11-8, 8-15, 7-1)

MAFC: Tóth Zétény 13, Turbucz Bertalan 7, Müller Marcell 7, Fenyőházi Bernát 4, Sumits Bonifác 4, Süvöltős Kristóf 2, Bata Botond 2, Bay Szabolcs 1, Németh Levente 1, Kiss Noel 1, Sándor-Pál Csongor 1, Hajnal Szilárd 1.

Kölökös Fiúk/A – MAFC Heisler 38-45 (11-1,4-14,19-10,4-20)

MAFC: Tóth 10, Fenyőházi 9, Kiss 8, Müller 7, Sumits 6, Turbucz 2, Bay 2, Bata 1, Süvöltős, Németh, Sándor-Pál, Hajnal.

Besenyői Andrea, Siklós Olivér: A hétvégén megkezdte a bajnoki szereplését az U12 Gabányi csapat is.
Az első mérkőzésen a Vasas B csapata volt az ellenfél, ahol a fiúk nagy akarattal és elszántsággal, de sok hibával játszva, végig vezetve nyerték meg a találkozót.

Tíz perc pihenő után már melegíthetünk is a KLKS elleni meccsre, amit talán első gondolatra könnyebbnek véltek a fiúk, de a 11-1-es első negyed hamar megmutatta, hogy nem lesz ez egy könnyű találkozó.
A félidőre kiegyenlítettünk, de az utolsó negyednek tizenegy pontos hátránnyal mentünk neki. A fiúk azonban nem ismertek elveszett labdát és óriásit küzdve, 22-4-re megnyerve az utolsó negyedet, 7 ponttal diadalmaskodtak! Ezzel feljutottak a D csoportba.

A hétvége tanulságait levonva dolgozzunk tovább. Szép munka volt, fiúk!