NB I. B 2018.11.21. - 18:00
Sport11 Sport-, Szabadidõ és Rendezvényközpont

Recap

Hazai edző nyilatkozata
Faragó Péter : Elsősorban gratulálok a MAFC-nak, nekünk nem elég ha csak egy félidőt játszunk jól, az sem érdekel, hogy ki ellen játszunk és mikor, nekünk minden helyzetben helyt kell állni, harcolni kell és legfőképpen el kell hinnünk azt. És amennyiben ez sikerül akkor ezeken a mérkőzéseken sokkal eredményesebbek tudunk lenni. Sok összetevős volt ez a mérkőzés, egy 30 pontos mérkőzésből visszamásztunk 12-re, akkor kicsit felébredtek, de így is megnyugtató volt az előnyük, ezzel együtt úgy gondolom, hogy a második félidőre büszkék lehetünk akkor, ha tudunk egy elsőt is tenni mellé. Jelenleg ennyi volt a különbség, és az sem tetszett, hogy minden felzárkózási kísérletünknél 1-2 ítélettel megsegítették a MAFC-ot. Hozzáteszem, hogy ez nem azt jelenti, hogy nyertünk volna, hanem azt, hogy közelebb kerültünk volna hozzájuk, nyíltabb lett volna a mérkőzés, nem hiszem, hogy nyertünk volna, csak ez abszolút nem volt szimpatikus a mérkőzésben, de a két csapat és annak tevékenysége igen.

Vendég edző nyilatkozata
Hencsey Tamás : Öröm, hogy megint gratulálhatok a csapatomnak egy győzelemhez, amit idegenben szereztünk meg, azt gondolom, hogy a mérkőzés összességében a miénk volt. Megint ugyanaz a probléma jött elő, ami szokott, hogy egy megfelelő előny után azt gondolják a játékosok, hogy megvan nyerve a mérkőzés, ami nem így van és ez ma megint így történt és ez nagyon nem tetszik nekem, de azt kell hogy mondjam, hogy a mérkőzés nagy részében olyan dolgokat produkáltunk, amiket megbeszéltünk és azokat jól is hajtottuk végre. Én gratulálok a Vasasnak és sok sikert kívánok nekik, nekem szimpatikus az a játék és az a munka amit csinálnak.

Forrás:hunbasket.hu